Drama v Benátkách! Obránce Jestřábů přišel po tvrdé ráně o několik zubů

Petr Krejčí Zdroj: Instagram @krejcipetr_

Během utkání Chance ligy mezi Benátkami a Prostějovem došlo k děsivému momentu. Pár minut před koncem zápasu byl hostující obránce Petr Krejčí zasažen pukem do obličeje a zůstal nehybně ležet na ledové ploše.

Díky včasnému zásahu lékařů došlo k rychlému transportu do nemocnice a dle nejnovějších zpráv od lékařů má několik vyražených zubů a tržné rány na rtech. Utkání se pro obránce nevyvíjelo dobře už od samého začátku. Ve druhé třetině již řešil rozřízlý prst a několik minut kvůli tomu nemohl hrát.

Do zápasu se sice vrátil, nicméně v 52. minutě přišel hrozivý okamžik, kdy po velkém závaru před brankou zůstal ležet na ledě a ihned musela být přivolána pomoc. Krejčí s krvavými šrámy opouštěl hřiště na nosítkách, načež musel být transportován do pražské nemocnice na stomatologii. Podle informací na stadionu chyběla sanitka, která dle pravidel musí být k dispozici. Trenér hostů pochopitelně zuřil. Než ambulance dorazila, Krejčímu kromě doktora domácích pomáhala také lékařka z publika.