APLIKACE TN.CZ
Hokej

NHL příprava pokračuje: Mrázek vychytal Torontu nulu, Kubalíkova trefa nestačila

NHL příprava pokračuje: Mrázek vychytal Torontu nulu, Kubalíkova trefa nestačila
Zdroj: profimedia.cz

Přípravné zápasy pokračují. Týmy zkouší nové sestavy i hráče a dolaďují poslední detaily před vypuknutím nové sezóny. Ve třetím kole porazilo Toronto s Petrem Mrázkem v bráně Ottawu a nováček Seattle Kraken si vyzkoušel první nájezdy.

Čeští hráči se blýskli v dresu Toronta. Javorové listy překonaly Senátory díky Petru Mrázkovi s čistým kontem 4:0. K hattricku Buntinga přidal jednu trefu David Kampf.

Zajímavé bylo střetnutí českých gólmanů v utkání Anaheimu s Arizonou. V bráně prvního týmu stál Lukáš Dostál a síť Kojotů na poslední třetinu na zkoušku bránil Karel Vejmelka. Ten vychytal čisté konto, zato Dostál vytahoval puk ze sítě celkem čtyřikrát. Dimitrij Jaškin vyšel bodově naprázdno.

Dominik Kubalík se trefil v dresu Chicaga, ale jeho trefa na vítězství nestačila. Jeho tým sice dlouho vedl, ale Detroit v závěru třetí třetiny srovnal na 3:3 a při samostatných nájezdech dotáhl obrat do vítězného konce.

Související obsah

A první nájezdy v historii klubu si vyzkoušel také nováček ligy Seattle Kraken. Giordano se Schwartzem sice propálili Vladaře jako první, následně Calgary ale srovnalo na 2:2 a ve třetí třetině si oba týmy připsaly po jednom gólů – Backlund se trefil za Flames a Schwartz přidal druhou trefu za Seattle. Nájezdy pak Kraken zvládl díky Eberlemu a McCannovi 2:1.

Třetí kolo přípravných zápasů NHL:

Columbus  - St. Louis 5:2

Ottawa – Toronto 0:4

Washington – NJ Devils 4:5

Dallas – Florida Panthers 3:4 nájezd.

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers 5:1

Chicago Blackhawks – Detroit 3:4 nájezd.

Calgary – Seattle 3:4 nájezd.

NHL sezóna začíná 12. října a vy ji můžete tradičně sledovat na stanicích Nova Sport a Voyo.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události