Částková před reparátem v Bellatoru prozradila, jaký nosí do klece talisman

Českou MMA zápasnici Petru Částkovou (4-3) čeká návrat do klece. Po více než třech letech dostala šanci se znovu představit v americké organizaci Bellator a je rozhodnuta šanci maximálně využít. Podívejte se na krátký rozhovor se svěřenkyní Andrého Reinderse o nadcházejícím duelu či o tom, co ji přivedlo k MMA.

Částková v Bellatoru debutovala v roce 2018, kdy narychlo vzala zápas s kickboxerskou šampionkou Denise Kielholtzovou. Tehdy po třech kolech v postoji prohrála na body. Poté absolvovala jeden vítězný duel na české scéně, ale následně její kariéru zpomalila pandemie. Nyní se po řádné přípravě vrací, aby změřila s Řekyní Elinou Kallionidouovou.

 

Zdroj: Bellator

“Je jí 22 let. Je to produkt moderního MMA. Co jsme ji s trenéry nakoukávali, tak preferuje spíše boj v postoji, ale nikdy nevíte, jak se to vyvine. Já se ničemu nebráním,“ zhodnotila Částková a vyzdvihla přední pravý hák soupeřky.

 

Související obsah

V rozhovoru pod titulkem článku se také dozvíte, co Částkovou přivedlo k bojovým sportům a André Reindersovi, jaký má talisman pro štěstí či její tip na výsledek. A galavečer Bellator 267 sledujte už dnes od 18:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Getafe bez Jankta opět prohrálo, ve španělské lize je na posledním místě

Fotbalisté Getafe prohráli i další zápas ve španělské La Lize a jejich krize se prohlubuje. Tentokrát padli doma se Celtou Vigo 0:3 a v tabulce španělské ligy jsou na posledním místě s pouhými dvěma body. Do utkání stále nemohl nastoupit český záložník Jakub Jankto, jenž léčí zraněnou nohu.