MMA

Bellator v Londýně: Sledujte Petru Částkovou v příznivém čase

Londýn, hala pro 12 500 tisíc diváků, odveta Michaela “Venoma“ Page i návrat po třech letech Petry Částkové to vše nabídne Bellator 267. Podívejte se, co dalšího nabídne galavečer americké organizace, a jak ho sledovat.

Kde se bojuje?

Americká organizace zamířila do Evropy. Bellator 267 se odehraje v Londýně, v SSE aréně ve Wembley. Kapacita haly je 12 500 tisíce diváků a dá se očekávat, že britské publikum vytvoří naprosto strhující atmosféru.

 

Jak sledovat?

Po dlouhé době Bellator nabízí turnaj pro Evropany v příznivém čase. Úvodní karta začíná už v 18:30 a zápasy můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo. Večerem vás provede tradiční duo Michal Petrgál a Josef Čepela.

Odveta po dvou letech 

Hlavním tahákem večera je dlouho očekáváná odveta mezi bývalým šampionem velterové váhy Douglasem Limou a aktuální dvojkou váhovky Michaelem Pagem, který patří k nejtalentovanějším bojovníkům v organizaci. 34letý Angličan bude mít na domácí půdě šanci se pomstít za jedinou porážku ve své MMA kariéře. “Vyvinul jsem se, Lima se zasekl v čase. Od našeho posledního zápasu nedokázal nic, co by ukázalo, že je jiný nebo lepší. Na druhou stranu já jsem lepší, rychlejší a jsem nový zápasník,“ je o své výhře přesvědčený Page.

Zdroj: Bellator

V prvním zápase Page tradičně bavil na nohou a ohrožoval soupeře svým pohybem. Ale Lima přesunul boj na zem, kde držel dominantní pozici. Rozhodující situace přišla v úvodu druhého kola, Lima podkopl Pageovi nohu a následně trefil klečícího soupeře přímo na bradu a bylo hotovo.

“Nesouhlasím s tím, že Page vyhrával první zápas. Jenom dával údery, já ho dostal na zem, kde jsem ho mlátil. Myslím, že se snaží přesvědčit sám sebe, že vyhrál. Ale já vyhrával a to samé se stane i v pátek večer," řekl Lima na tiskové konferenci.

Vítěz duelu si vyslouží právo vyzvat úřadujícího šampiona Jaroslava Amosova.

Návrat Petry Částkové

České fanoušky jistě zajímá návrat svěřenkyně Andrého Reinderse zpět do klece. Mistryně thajského boxu a k-1 sice měla dlouho zápasovou pauzu, ale nyní je připravená se znovu porvat o vítězství. V Bellatoru debutovala v roce 2018, kdy s šestidenním předstihem přijala zápas s Denise Kielholtzovou. Ten na body prohrála, ale vedení organizace si získala bojovým duchem. Od té doby absolvovala jeden úspěšný zápas na domácí scéně a nyní opět míří mezi elitu. V muší váze ji čeká postojářka, Řekyně Elina Kallionidouová. Ta se v Bellatoru představila celkem čtyřikrát, ale na svou první výhru stále čeká.

Zdroj: Bellator

Podívejte se na krátký rozhovor s českou MMA zápasnicí:

Zápasová karta

Hlavní karta

Douglas Lima (32-9) vs. Michael Page (19-1) – velterová váha

Leah McCourtová (5-1) vs. Jessica Borgaová (3-3) – pérová váha

Robert Whiteford (16-4) vs. Andrew Fisher (18-8-1) – pérová váha

Luke Trainer (4-0) vs. Yannick Bahati (9-5, 1 NC) – polotěžká váha

Yves Landu (16-8) vs. Tim Wilde (13-4) – lehká váha

 Prelims karta

Lewis Long (18-6) vs. Michael Dubois (11-7) – velterová váha

Kane Mousah (13-3) vs. Davy Gallon (18-7-2)  – lehká váha

Elina Kallionidouová (7-4) vs. Petra Částková (3-2) – muší váha

Jack Grant (17-7) vs. Nathan Jones (13-10) – velterová váha

Fabacary Diatta (7-0) vs. Nathan Rose (7-3) – pérová váha

Chiara Pencová (5-3) vs. Katharina Dalisdaová (5-2) – slámová váha

Khurshed Kakhorov (7-0) vs. Jair Junior (7-2) – bantamová váha

*Duel mezi Charlie Learyem (17-11-1) a. Benjaminem Branderem (13-8) byl zrušen kvůli okolnostem spojeným s covid-19.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události