Page se dočkal pomsty, soupeře udolal po těsném rozhodnutí

Michael "Venom" Page ve své kariéře prohrál pouze jediný zápas, a to právě proti Douglasovi Limovi. Ve večerním klání se mu v Londýně postavil znovu a pomsta se mu vydařila. Po vyrovnaném průběhu mu dva ze tří rozhodčích přisoudili výhru, takže Angličan se v domácím prostředí dočkal pomsty.

Americký Bellator se tentokrát rozhodl uspořádat galavečer v Londýně a Michael "Venom" Page (20-1) se jakožto dvojka velterové váhy postavil jedničce v žebříčku vyzyvatelů Douglasovi Limovi (32-10). Zkušenější Brazilec naposledy prohrál s neporaženým šampionem Amosovem a chtěl si výhrou zajistit odvetu. Anglické obecenstvo ovšem k výhře táhlo svého miláčka.

Page začal dobře, za minutu a půl svého soupeře dvakrát poslal tvrdými údery na zem, ale jinak byl zápas opatrný a padalo naprosté minimum úderů. Angličan s rukama dole tancoval kolem svého soupeře a čekal na správný okamžik, kdy udeřit. Limovi se v prvním kole povedl takedown, ovšem na zemi svému soupeři nijak neubližoval a nic většího se v prvním kole nestalo.

Vrchol galavečera Bellator 267 se bohužel pro fanoušky nesl v hodně opatrném duchu i v druhém kole. Lima kontroloval střed ringu, ale na Page, pohybujícího se u pletiva, takřka neútočil. Ani v poslením kole zápasníci neměli výraznou potřebu přesvědčit rozhodčí o své dominanci nějakou větší aktivitou a padlo minimum úderů. Limovi se podruhé povedlo strhnout soupeře k zemi, ovšem tam byl takřka neškodný, což diváci ocenili bučením. Poslední dvě minuty strávil Page na zemi a bodoví sudí neměli snadné rozhodování.

Dva z nich nakonec rozhodli, že dvě kola patřila domácímu zápasníkovi a jen jeden přisoudil dvě kola Limovi, takže Venom se dočkal kýžené pomsty, ovšem výhra to nebyla nijak přesvědčivá a rozhodně se nabízí ještě třetí zápas, který by rozhodl o tom, kdo je z těchto dvou bijců lepší.