Zohorna skóroval za Penguins, Seattle opět vyhrál

Zdroj: profimedia.cz

Hodně vidět byl v přípravných zápasech NHL útočník Radim Zohorna. Forvard Pittsburghu se totiž jednou brankou podílel na výhře Penguins proti Buffalu 5:4 po samostatných nájezdech. V dalších utkáních se také předvedli čeští brankáři Pavel Francouz a Petr Mrázek. Nový tým Seattle Kraken pak slaví další výhru, když přejel Vancouver 4:0.

Chvíle 25letého českého útočníka přišla ve třetí třetině, kdy Pittsburgh prohrával s Buffalem 2:3. Zohorna výborně zužitkoval přihrávku od Kapanena a srovnal stav zápasu.

Právě Kasperi Kapanen pak také zareagoval na další obdrženou branku a v závěru utkání srovnal na 4:4, čímž poslal duel do prodloužení a následných samostatných nájezdů. V nich byl 25letý Fin také úspěšný, a tak i díky jeho trefě Pittsburgh zápas nakonec vyhrál.

Vidět byl také brankář Toronta Petr Mrázek, který 20 úspěšnými zásahy pomohl k výhře Maple Leafs 6:2 proti Montrealu. Za Colorado si pak také zachytal gólman Pavel Francouz. Jeho tým ale nakonec padl s Vegas 4:7.

Výbornou formou se pak před startem NHL pyšní nový tým Seatlle. Krakeni tentokrát bez problémů porazili Vancouver 4:0.

Seatlle vyhrál hned v prvním přípravném duelu NHL:

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.