Lvíčata zůstávají neporažena. Fotbaloví junioři porazili Kosovo

Česká fotbalová reprezentace do 21 let po třech zápasech kvalifikace na mistrovství Evropy zůstává stoprocentní. Svěřenci trenéra Suchopárka vyhráli v Kosovu 1:0 díky gólu sparťanského obránce Gabriela. Česko tak s devíti body vede skupinu G, ale stále ještě nehrálo s také zatím stoprocentní Anglií.

Villarreal vyválčil z bitvy s Cádizem pouze bod, remizovalo i Bilbao

Španělská La Liga měla na programu vložené 11. kolo, ve kterém se odehrály hned tři zápasy. V zápase mezi Villarrealem a Cádizem padlo šest branek a utkání skončilo remízou 3:3, po nerozhodném výsledku si ze vzájemné bitvy odnesly po bodu i Bilbao a Espanyol Barcelona. Alavés přehrál Elche díky jediné trefě Louma ze 47. minuty.

AC Milán si poradil s turínským FC, o výhře rozhodl Giroud

V rámci italské Serie A se v úterý odehrály tři zápasy 10. kola. AC Milán o jedinou branku přehrál Turín FC, když se už v 15. minutě prosadil Olivier Giroud. V utkání mezi Spezií a Janovem padly dvě branky a soupeři se rozešli remízou 1:1. Salernitana porazila Venezii na jejím hřišti 2:1.

Bohemka v MOL Cupu postoupila dál, rozhodl gól z penalty

Fotbalisté Bohemians si v osmifinálovém zápase proti druholigové Jihlavě zajistili postup. Vysočina dokázala "klokany" pořádně potrápit a mohla žehrat jen na vlastní disciplínu. Vršovičtí totiž kopali dvě penalty. Jednu z nich v 55. minutě proměnil Roman Květ a účastník Fortuna ligy se tak radoval z těsného triumfu 1:0.