Hokej

Hronek se Simonem v přípravě skórovali, v New Jersey vypadl proud

Poslední zápasy se hrají v zámořské soutěži před startem nového ročníku NHL. Týmy už vypadají kompletně a už se pouze sehrávají. Filip Hronek i Dominik Simon v noci skórovali, bodoval i Jakub Galvas. Utkání mezi Devils a Islanders bylo zrušeno z netradičních důvodů.

Největší česká stopa se ukázala v utkání mezi Detroitem a Pittsburghem. Český obránce Filip Hronek ujel ve druhé třetině a střelou nad lapačku navyšoval vedení svého celku na 2:0. Ve stejném utkání se prosadil také Dominik Simon, který srovnával na 2:2. Red Wings vyhráli 4:2. 

V hlavním týmu Chicaga je nadále obránce Jakub Galvas, který je velice blízko ke svému debutu v nejkvalitnější soutěži světa. V zápase na ledě Minnesoty si připsal druhou asistenci u branky Dylana Stromea. Parádně přihrával po vhazování Kirbymu Dachovi, jenž zařídil gól. Blackhawks nakonec padli 2:3.

Související obsah

​Velice bizarní a nečekaná věc se přihodila před utkáním mezi New Jersey Devils a New York Islanders. Domácí celek téměř v plné sestavě hrál generálku na nový ročník, ale ta se neodehrála. V jedné z částí Prudential Center nefungoval proud a utkání bylo po dohodě obou týmů nakonec zrušeno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události