Brankář Slavie opustil reprezentaci kvůli rodinné tragédii. Mandous přišel o dítě

Brankář Slavie Aleš Mandous Zdroj: profimedia.cz

Obrovský smutek a velkou ztrátu zažívá aktuálně brankář pražské Slavie i české reprezentace Aleš Mandous. Ten se z osobních důvodů odpojil od říjnového srazu národního týmu, s přítelkyní přišli o nenarozeného potomka.

"Potkalo nás to, co nechce žádný rodič zažít," napsal brankář Aleš Mandous na sociální sítě s prosbou o respektování soukromí jeho i partnerky. S dlouholetou přítelkyní čekal devětadvacetiletý brankář potomka, ale o toho dvojice o víkendu přišla.

Aleš Mandous z osobních důvodů opustil českou reprezentaci a neodletěl tak na kvalifikační utkání do Ruska, kde tým Jaroslava Šilhavého hraje s Běloruskem. Dodatečně byl povolán Filip Nguyen ze Slovácka.