Upřímná zpověď sexy krásky v UFC: Proč ztratila 80 tisíc sledujících?

Upřímná zpověď sexy krásky v UFC: Proč ztratila 80 tisíc sledujících?
UFC bojovnice Mackenzie Dern Zdroj: instagram @mackenziedern

Krásná UFC bojovnice Mackenzie Dernová si v nejprestižnější fighterské organizaci světa připsala v sobotu teprve druhou porážku, když nestačila Marinu Rodriguezovou, ale na svém kontě má už šest výher z UFC. Zároveň je také velmi populární na sociálních sítích, když ji na Instagramu sleduje skoro milion lidí. Byla na tom ještě lépe, ale v jeden moment přišla o několik desítek tisíc sledujících. Zároveň také vysvětlila, proč to mají pohledné ženy v UFC světě těžší než fešní chlapci.

Před vstupem do UFC bojovala Dernová v organizacích LFC a LFA, kde ve čtyřech zápasech nenašla přemožitelku. V březnu 2018 se pak upsala UFC, kde její výsledky nejsou také vůbec špatné, jelikož prohrála až ve třetím zápase, po kterém si připsala další čtyři výhry, a zastavit ji dokázala až zmíněná Brazilka Rodriguezová.

Kromě toho, že je Dernová skvělou sportovkyní, je také velmi pohledná, což jí v kleci někdy svazuje. "Podívejte se na muže. Pokud je podle názoru ostatních pohledný, tak si z něj ostatní chlapi dělají srandu a říkají: ´Není až tak dobrý.´ Ale když je hezká ženská, tak ostatní řeknou: ´Pojďte se podívat, jak bojuje, protože je krásná," vysvětluje, proč je na ni vyvíjen větší tlak.

Související obsah

​Na Instagramu je velmi populární a sleduje ji tam skoro milion lidí, ale bylo jich ještě více. "Ztratila jsem 50 tisíc sledujících, když jsem oznámila, že jsem těhotná a až do mého dalšího boje jich bylo ještě o 30 tisíc více," přiznala mladá Američanka, že za úbytkem slávy stáli především muži. "V MMA komunitě je více mužů než žen, proto je nemožné, aby mě sledovalo více žen než mužů," vysvětlila.

"Když jsem mazala nějaké fotky od starších sponzorů, tak jsem si řekla, že se podívám, jestli mě pořád sledují lidé, kteří moje příspěvky komentovali. A nesledovali," říká Dentová. "Psali mi, jak jsem sexy a kdovíco ještě, a najednou mě nesledují, když zjistili, že budu mít dítě. Provedla jsem pěknou čistku," směje se sympatická Američanka.

Česká bojovnice Lucie Pudilová zvedá v domácí posilovně 130 kg.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10