MMA

Sledujte Bellator 268: Nemkov brání titul, Bader už je jen krůček od odvety

Pyramida polotěžké váhy o titul Bellatoru vrcholí. V noci ze soboty na neděli proběhne galavečer Bellator 268 a na něm se uskuteční dva semifinálové duely. Podívejte se, kdo bojuje, jak večer plný tvrdých úderů sledovat, i jak dva hlavní zápasy vidí bookmakeři.

Jak a kdy sledovat?

Galavečer Bellator 268 sledujte v neděli 17. října. Živý přenos začíná v 1:00 ráno a sledovat jej můžete na Nova Sport 2 a Voyo.

Semifinále pyramidy polotěžké váhy

Hlavními taháky večera jsou dva semifinálové duely turnaje World Grand Prix kategorie do 93 kg. Ze zápasů Ryan Bader vs. Corey Anderson a Vadim Nemkov vs. Julius Anglickas vzejdou finalisté, kteří si to rozdají o pás polotěžké váhy a odměnu milion dolarů (21 milionů korun).

Největším favoritem je aktuální šampion Vadim Nemkov. Toho v druhém kole čeká Julius Anglickas, který do životního zápasu naskočil jako náhradník za Anthonyho Jonese. Pokud Nemkov prohraje, ztratí titul a jeho soupeř půjde do finále jako prozatímní šampion.

Před hlavním zápasem v kleci změří síly UFC veterán Corey Anderson s největší ikonou Bellatoru a aktuálně šampionem těžké váhy Ryanem Baderem. Ten vyhlíží šanci na odvetu a znovuzískání statusu dvojnásobného šampiona, o který ho před rokem připravil Vadim Nemkov.

Jak to vidí sázkové kanceláře?

V prvním zápase je s kurzem kolem 1,15 jasně favorizovaný Vadim Nemkov. V druhém bookmakeři dávají větší šance Coreymu Andersonovi s kurzem kolem 1,5, zatímco na 36letého Badera je vypsán kurz 2,35.

Na co se těšit dál?

Na hlavní kartě se představí také atraktivní zápasník, českým fanouškům dobře známý, Karl Albrektsson. Kudrnatý Švéd v roce 2017 změřil v japonském RIZINU síly s Jiřím Procházkou a českému samurajovi na úvod připravil pěkně peprné chvíle. Nicméně nakonec na rodáka z Hostěradic nestačil.

Po prohře s bývalým šampionem Philem Davisem a třech vítězstvích ho nyní čeká boj s účastníkem titulové pyramidy Dovletdzhanem Jagšimuradovem. Turkmen vypadl v prvním kole s Coreym Andersonem.

Připomeňte si první zápas pyramidy Anderson vs. Jagšimuradov:

Dámský duel

Na kartě se třinácti duely jsou dva zápasy něžného pohlaví. Na úvod se dle amatérských pravidel střetne Hendersonová se Santiagovou a o pár chvil později se představí nebezpečná kráska Sumiko Inabaová. Havajanku, přezdívanou Lady Samuraj, čeká Kanaďanka Randi Fieldová. Obě dámy jsou neporažené s bilancí 2-0.

Zdroj: profimedia.cz

Hlavní karta

semifinále polotěžké váhy – Vadim Nemkov (14-2) vs. Julius Anglickas (10-1)

semifinále polotěžké váhy – Ryan Bader (28-6, 1 NC) vs. Corey Anderson (15-5)

polotěžká váha – Benson Henderson (28-10) vs. Brent Primus (10-2)

pérová váha – Henry Corrales (18-6) vs. Vladyslav Parubčenko (16-2)

Úvodní karta

polotěžká váha – Karl Albrektsson (12-3) vs. Dovletdzhan Jagšimuradov (18-6-1)

polotěžká váha – Sullivan Cauley (1-0) vs. Deon Clash (1-0)

lehká váha – Nick Browne (11-1) vs. Bobby Lee (12-6)

střední váha – Javier Torres (11-5, 1 NC) vs. Gregory Milliard (12-6)

muší váha – Sumiko Inabaová (2-0) vs. Randi Fieldová (2-0)

lehká váha – Lance Gibson Jr. (4-0) vs. Raymond Pina (9-4)

bantamová váha – Jaylon Bates (3-0) vs. Raphael Montini (6-4, 1 NC)

velterová váha – Muchmed Berkhamov (14-1) vs. Jaleel Willis (15-2)

slámová váha (amatérský zápas) – Maria Hendersonová (1-0) vs. Collette Santiagová (0-2)  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události