Zkrat irského brankáře! Po inkasovaném gólu knokautoval spoluhráče

Brankář McCarey se postavil spoluhráči a poslal jej k zemi Zdroj: Twitter @aspor

Naprosto nepochopitelný zkrat předvedl brankář severoirského Glentoranu Aaron McCarey v sobotním utkání nejvyšší ligy. Jeho tým inkasoval v poslední desetiminutovce vyrovnávací branku, irský gólman po této akci pěstí knokautoval spoluhráče a byl vyloučen.

Tak to se jen tak nevidí. Potyčky mezi protihráči jsou k vidění každý týden, ale že dojde k rvačce mezi spoluhráči, to už je velice raritní záležitost. V posledním kole severoirské Premiership předvedl naprosto nepochopitelný zkrat brankář Aaron McCarey, který v minulosti působil ve Wolves či v Portsmouthu.

Jeho Glentoran vedl v utkání s Coleraine 2:1 deset minut před koncem a v případě výhry jej mohl přeskočit v tabulce. Hosté ale po parádní individuální akci srovnali na konečných 2:2. Inkasovaná branka rozčílila domácího brankáře, který hned běžel k Bobbymu Burnsovi a spoluhráče v bizarní situaci knokautoval.

Dvaadvacetiletý obránce padl k zemi a několik minut se ze hřiště nezvedal. Domácí brankář inkasoval červenou kartu a svůj tým emotivním zákrokem oslabil. Glentoran ale v oslabení již neinkasoval a udržel remízu 2:2. Podobná situace se stala v roce 2005, kdy se do sebe pustili hráči Newcastlu Kieron Dyer a Lee Bowyer, kteří dostali zákazy startů na několik měsíců.

​Velká rvačka se odehrála i v utkání PSG s Marseille, které se hrálo minulý rok:

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.