Arsenal se doma dotrápil k remíze, v Itálii padl favorit

Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Arsenalu se v domácím zápase proti Crystal Palace hodně trápili. Bod za remízu jim nakonec zařídil v nastaveném čase Lacazette. To v italské Serii A obral nováček ligy Venezia o body Fiorentinu.

Londýnský Arsenal šel doma rychle do vedení, když se po osmi minutách prosadil Aubameyang. Jenže pak přišlo trápení, které Crystal Palace využil a vstřelil dva góly.

Dlouho to tak vypadalo, že Gunners prohrají, jenže alespoň bod za remízu zachránil Alexandre Lacazette, jenž vstřelil vyrovnávací branku v páté minutě nastavení.

Arsenal tak z posledních dvou zápasů získal pouze dva body a v lize je až na 12. místě, Crystal Palace je na 14. příčce.