Fotbal

V Ajaxu zatočili s 25 překupníky lístků na Ligu mistrů! Takové jsou tresty

Už dnes večer přivítá Ajax Amsterdam na trávníku v Johan Cruyff Areně Borussii Dortmund. O zápas třetího kola Ligy mistrů je enormní zájem a toho využívají překupníci se vstupenkami. 25 z nich má ale smůlu, klub proti nim tvrdě zakročil.

Nejlevnější lístky se začínají prodávat od 4,5 tisíce korun a zbývá doslova pár posledních volných míst. 25 překupníků z řad fotbalových fanoušků se snažili situace využít a přilepšit si. Dříve koupené lístky na dnešní duel prodávali na černém trhu s velkou přirážkou.

Proti nim však zakročil domácí Ajax a tvrdě je potrestal. Překupníci dostali pokutu 450 euro (přes 11 tisíc korun), byla jim zablokována sezónní permanentka na stadion a inkasovali zákaz vstupu na stadion na 18 měsíců. Navíc mají být jejich jména nahlášeny Královské nizozemské fotbalové asociaci, která jim udělí zákaz na stadiony po celé zemi.

V utkání Ajax – Borussia se rozhodne o vedoucím týmu skupiny C. Oba celky mají po dvou vítězstvích shodně šest bodů. Rozdílem počtu vstřelených a inkasovaných gólu před zápasem vede celek z Nizozemska, ale vše se může změnit už dnes večer.

 

Program Ligy mistrů na stanicích Nova Sport | Zdroj: TV Nova

​Toto utkání a další tři zápasy Ligy mistrů sledujte už dnes na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Výkop Ajax – BVB je ve 21:00. Utkáním vás provede duo zkušených komentátorů Michal Jinoch a Vojta Tichava. Pro více informací sledujte Nova Sport také na facebooku a instagramu.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události