Fotbal

Messi a Ronaldinho se potkali v Paříži. Jejich společné objetí dojímá fanoušky

Messi a Ronaldinho se potkali v Paříži. Jejich společné objetí dojímá fanoušky
Zdroj: profimedia.cz

Krásný moment byl k vidění před zápasem mezi Paris Saint-Germain a Lipskem. Zatímco se Lionel Messi rozcvičoval před utkáním Ligy mistrů, objevil se u postranní čáry jeho mentor a kamarád Ronaldinho. Výsledkem bylo velice dojemné objetí, ze kterého čišely emoce.

Úterní zápas Ligy mistrů nabídl kromě atraktivní přestřelky také emotivní moment v podobě setkání dvou legend světového fotbalu. Na hřišti se totiž sešli Lionel Messi s Ronaldinhem a následovalo hodně emotivní objetí.

Jak Messiho, tak Ronaldinha pojí velké přátelství, které započalo v Barceloně. Tehdy už zkušený brazilský mazák vzal mladičkého Argentince pod svá křídla a pomohl mu fotbalově vyrůst.

Související obsah

Když se pak k nim přidal ještě útočník Samuel Eto'o, vznikla velká útočná hrozba pro každé mužstvo na světě. Společně pak v letech 2004 – 2008 zažili slavné období katalánského velkoklubu ověnčené ligovými tituly a ziskem vítězství v Lize mistrů. 


Podívejte se na výkon Lionela Messiho v duelu proti Lipsku:

​Nyní se však oba borci sešli na domácím hřišti PSG, tedy v Parku princů. Lionel Messi do pařížského velkoklubu přestoupil v létě a po rozpačitém úvodu to vypadá, že se konečně chytil, což dokazují také dvě vstřelené branky ve zmíněném duelu proti Lipsku, přičemž druhý gól zařídil penaltovým kopem ve stylu legendárního Antonína Panenky.

Související obsah

Ostatně s Paris Saint-Germain má velké zkušenosti také Brazilec Ronaldinho, který zde strávil dva roky před odchodem do Španělska. V Barceloně pak v roce 2005 také získal Zlatý míč.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.