Fotbal

Neúcta ke klubu! Kontroverzní výroky Coufala rozzlobily fanoušky Slavie

Neúcta ke klubu! Kontroverzní výroky Coufala rozzlobily fanoušky Slavie
Zdroj: profimedia.cz

Fanoušci Slavie se zlobí na obránce Vladimíra Coufala. Bývalý obránce sešívaných totiž promluvil pro server bezfrazi.cz o zákulisí přestupu do West Hamu a nebál se prozradit i hodně kontroverzní informace.

"Vůbec mě nezajímalo, že mám ve Slavii smlouvu. Býval bych se kvůli tomu s trenérem i managementem zhádal do krve. Chtěl jsem do Londýna odejít klidně po svých, přivázat se tam před stadion ke sloupu a hrát Premier League zadarmo. Vážně. Peníze mě v tuhle chvíli vůbec nezajímaly, protože i ve Slavii jsem si vydělával tak, že bych se do konce života dokázal zajistit," promluvil 29letý obránce pro server bezfrazi.cz o tom, jak probíhal jeho přestup ze Slavie do West Hamu. 

Reprezentační fotbalista před sezonou 2020/2021 podepsal se Slavií novou smlouvu, vedení sešívaných ho tak nechtělo původně pustit. "Tehdy jsem se ale choval jako blázen… Vlastně proč to neříct natvrdo, choval jsem se spíše jako blbec. Přestup do West Hamu jsem měl v hlavě, proto jsem natruc šidil i tréninky. Byl jsem otrávený a cítil od svého klubu možná i neprávem obrovskou křivdu, chtěl jsem to dát trenérovi i vedení najevo," dodal Coufal, jenž zároveň v rozhovoru připustil, že vedení dokonce vyhrožoval, že nenastoupí do odvetného zápasu předkola Ligy mistrů proti Midtjyllandu, pokud mu neumožní přestup.

Související obsah

Slavia ale nakonec couvla, čemuž možná nahrál i nepostup do milionářské soutěže, a Vladimíra Coufala nakonec do londýnského celku prodala. Vladimír Coufal se navíc hned stal pilířem pravé obrany ve West Hamu.

"Byl jsem připraven ze Slavie odejít za každou cenu. Zbořit všechny vztahy. Udělat něco, co bych si nakonec asi nikdy neodpustil, a jsem rád, že k tomu nakonec nemuselo dojít. Vím, že mi lidé ze Slavie pomohli vybudovat mou kariéru, dokonce se nebojím říct, že mi ji zachránili," dodal Coufal.

Fanoušci Slavie však výroky Vladimíra Coufala hodně řeší na twitteru a někteří mluví o absolutní neúctě ke klubu. Jiní se ho ale zase zastávají a mluví o tom, že jeho přístup byla jediná možnost, jak se dostat k vysněnému přestupu. Jaký je váš názor?West Ham dokázal v Carabao Cupu porazit Manchester United a je v osmifinále:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události