Fotbal

Coufal dostal ve West Hamu novou smlouvu, přesně rok po příchodu

Je to právě rok od přestupu Vladimíra Coufala ze Slavie do West Hamu. Český obránce se v Londýně okamžitě stal miláčkem fanoušků a splnil si svůj sen. Anglický klub nyní ocenil Coufalovy služby vylepšením smlouvy přesně rok po podpisu té první.

Když loni v listopadu přicházel Coufal do West Hamu, angličtí fanoušci netušili, jaký poklad získali. Coufal se okamžitě zapojil do základní sestavy a stal se její neodmyslitelnou součástí. Příznivci Kladivářů si ho zamilovali stejně jako předtím Tomáše Součka a český reprezentant se dočkal i uznání od vedení.

West Ham si na svém twitterovém účtu připomněl, že je to právě rok od Coufalova příchodu a rodák z Ludgeřovic k tomu přidal komentář: "Před rokem se můj sen stal skutečností. Jaký to parádní rok jsme jako klub zažili. Jednou Kladivář, navždy Kladivář."

Šestý celek loňské Premier League ovšem Coufala neocenil pouze chválou na internetu. Podle The Athletic dostal Coufal novou vylepšenou smlouvu na tři roky s opcí na jeden další rok. West Ham je tedy se službami bývalého slávisty na výsost spokojený, stejně jako tomu je v případě Tomáše Součka. Zbývá tedy už jen, aby se stejně jako jeho dva kolegové prosadil i Alex Král, který do Londýna zatím jen hostuje ze Spartaku Moskva.

Související obsah

​West Ham v Carabao Cupu vyřadil slavný Manchester United.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události