Fotbal

Vstřelený gól překazil žádost o ruku! Klub nabídl kompenzaci

Tak tohle se úplně nepovedlo. Americká MLS zažila hodně kuriózní moment. Při zápase LA Galaxy a Houstonu došlo v hledišti ke slavnostní události. Jeden z fanoušků totiž požádal svou přítelkyni o ruku. Neopakovatelnou chvíli ale nechtěně překazil útočník Kevin Cabral, který ve stejný okamžik skóroval.

Středeční zápas zámořské fotbalové ligy mezi LA Galaxy a houstonským Dynamem nabídl nejen několik branek, ale také jednu netradiční věc. Během samotného utkání totiž byla k vidění i žádost o ruku. Jeden z diváků předvedl gesto, o kterém sní snad každá žena.

Při plánování ale zapomněl na jednu věc. Že by jeho "vyslovení" mohlo něco narušit. Nečekané se opravdu stalo. Ve stejný moment, kdy se na tribuně "žádalo", získal balon Kevin Cabral a dopravil ho až do sítě. LA tak sice zvýšilo náskok na 3:0, slavnostní chvíli na tribuně to však překazilo.

Související obsah

​Tým Galaxy se ale po zápase zachoval skvěle. Klub na sociálních sítích nabídl, že nešťastné dvojici pošle dva Cabralovy dresy jako odškodnění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.