Ostatní sporty

Další exotika! A ne ledajaká. Krpálek poznává krásy drsné asijské země

Další exotika! A ne ledajaká. Krpálek poznává krásy drsné asijské země
Lukáš Krpálek na dovolené v Mongolsku. Zdroj: Facebook Lukáše Krpálka

Po exotické dovolené další netradiční destinace. I když z trochu jiného soudku. Judista Lukáš Krpálek vyměnil plavky za pohorky a navštívil jedno hodně zajímavé místo. Po odpočinku na Maledivách se v rámci Asie posunul "kousek“ dál. "Nádhera v Mongolsku," oznámil, kde momentálně tráví čas.

Chorvatsko, Itálie, Maledivy… Zlatý medailista z Tokia si období po obhajobě olympijského triumfu užívá plnými doušky a doslova každou volnou chvíli tráví někde jinde. V srpnu si užil rybaření s dětmi doma v Čechách, v září pak s rodinou vyrazil do Chorvatska. A stihl i italské feraty u jezera Garda.

V polovině října vzal manželku i děti a odletěl za exotikou. Stále populárnějších Malediv si užíval i s rodinou kamaráda Jiřího Prskavce, dalšího olympijského vítěze. "Nádherná vzpomínka na absolutně úžasnou dovolenou s mým sportovním parťákem Jirkou Prskavcem a našima rodinama," neskrýval Krpálek nadšení, jež projevil na svém facebooku. Cestovatelské boty ale nevyzul ani po návratu z malebného souostroví.

Související obsah

​Jeho kroky mířily opět do Asie. Tentokrát ale na pevninu. Veleúspěšný judista se totiž rozhodl poznávat krásy drsného Mongolska. O zážitky z netradiční dovolené se podělil fotkami znovu na svém facebookovém profilu a instagramu. "Nádhera v Mongolsku," okomentoval destinaci, ve které se momentálně nachází.

Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec jsou úspěšní sportovci a olympijští vítězové. Vyzkoušeli si ale i roli moderátorů:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.