Další sporty

Bílá pláž a tyrkysové moře! Poznáte, kam jeli Prskavec s Krpálkem na dovolenou?

Bílá pláž a tyrkysové moře! Poznáte, kam jeli Prskavec s Krpálkem na dovolenou?
Rodina Jiřího Prskavce a Lukáše Krpálka na dovolené | Zdroj: Instagram @zoomin_maldives/Jiří Prskavec

Zlatí olympionici Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec jsou nerozlučné duo. Dobří přátelé si byly navzájem na svatbě, v Tokiu vybojovali každý ve své disciplíně zlatou medaili a společně vyrazili i za exotikou. Podívejte se na fotky z dovolené českých olympionKrpáeliků.

Po návratu z Tokia oba odpovídali stejně, teď je čas na odpočinek a trávit čas s rodinou. A nakonec se vytýčený cíl splnili také společně. Na své sociální sítě nyní sdíleli fotky ze slunné pláže..

 Na slunné pláži, ve stínu palmy a na bílém písku vedle sebe pózuje Lukáš Krpálek s ženou Evou, synem Antonínem a dcerou Marianou. Vedle rodiny judisty klečí Jiří Prskavec, po jeho boku mu stojí manželka Tereza a nechybí ani dva synové Jirka a Marek. 

Související obsah

"Nádherná vzpomínka na absolutně úžasnou dovolenou s mám sportovním parťákem Jiřím Prskavcem a našimi rodinami," stojí v příspěvku. Obdobnou fotografii přidal i parťák Prskavec, i ten si odpočinek před návratem do tréninku pochvaluje: "Bylo krásné po opravdu dlouhé době vypnout a s rodinou a přáteli si užít dovolenou." 

 https://www.instagram.com/p/CU9Fr-3osFY/

A kam tedy čeští olympionici zamířili? Exotické pláže na fotkách patří ostrovnímu státu v Indickém oceánu Maledivám. Oba olympionici se vrátili 10. října a nyní je čeká návrat na tatami a do kajaku. "A nyní už pomalu zpět do procesu," zakončil svůj příspěvek Krpálek. 

Dovolená není rozhodně to jediné, co zlatí olympionici po návratu z Tokia společně podnikli. Například se zhostili výzvy moderování Sportovních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události