Chovali se jako zvířata! Fanoušci se při londýnském derby servali

Fanoušci West Hamu a Tottenhamu se během přestávky poprali. Zdroj: Profimedia

Londýnská derby často bývají plná emocí. Ne jinak tomu bylo i v případě zápasu mezi Tottenhamem a West Hamem. Fanoušci obou táborů se dostali do vzájemného konfliktu během poločasové přestávky, když se příznivcům Spurs podařilo prolomit bariéru, která je oddělovala. Piva a pěsti létaly vzduchem.

Během utkání byl k vidění jediný gól, a tak se pro některé fanoušky ta největší zábava uskutečnila o poločasové přestávce. Oba tábory oddělovala, jak se později ukázalo, nepříliš bytelná stěna, kterou se povedlo příznivcům Tottenhamu velmi snadno prorazit. Vzájemnému klinči pak nestálo nic v cestě.

V zázemí stadionu pak létaly pěsti i kelímky s pivem, jak je vidět na videích, která kolují po internetu. Ochranka tak měla pořádně napilno. Podle dostupných informací se ale nikomu nic vážného nestalo.

V utkání byl nakonec k vidění pouze jeden gól, který v 72. minutě vstřelil domácí Antonio. Za West Ham odehrál celý zápas Tomáš Souček. Vladimír Coufal a Alex Král chyběli ze zdravotních důvodů.

West Hamu se dařilo i v Ligovém poháru, když porazili Manchester United:

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.