Další sporty

Seemanová: Na mistrovství Evropy se budu rvát jako blázen. Vrchol přijde jinde

Českou plaveckou rekordmanku Barboru Seemanovou čeká další vrchol sezony – mistrovství Evropy v krátkém bazénu, které se koná v ruské Kazani. Příští týden chce navázat na úspěšnou olympiádu.

Sezona je pro Barboru Seemanovou zatím velmi úspěšná. Na olympijských hrách v Tokiu si doplavala pro skvělé šesté místo a hned několikrát překonala český rekord. "Na mistrovství Evropy jedu s velkou motivací a budu se tam rvát jako blázen," tvrdí sympatická česká plavkyně odhodlaně. 

Z Tokia se vrátila před třemi měsíci a mimo přípravy na další část sezony stihla i dovolenou. "Odměnila jsem se volným časem s rodinou, přítelem a oddychem od veškerého sportu," říká Seemanová. 

Související obsah

​Pro 21letou sportovkyni je také velmi důležitý jídelníček, který v poslední době obměnila. "Už to není, že bych na soustředění odjížděla s půlkou kufru bonbónů, spíš se soustředím, aby strava byla kvalitní."

Evropský šampionát v Kazani je pro ni určitě velkou výzvou, ale hlavním cílem této sezony je něco jiného. "Vzhlížím i k tomu mistrovství světa, to je takový můj hlavní cíl tohoto roku."

Sympatická česká plavkyně byla v srpnu také hostem Snídaně s Novou, kde se rozpovídala o olympijských hrách v Tokiu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události