APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Chování Krmenčíka: Viktoriánům se měl vysmívat kvůli nižším platům

Chování Krmenčíka: Viktoriánům se měl vysmívat kvůli nižším platům
Michael Krmenčík v dresu Slavie | Zdroj: Profimedia

Obrovskou vlnu spustil v nedělním utkání bývalý plzeňský útočník Michael Krmenčík, který se prosadil proti svému někdejšímu zaměstnavateli a nechyběla ani naprosto nesportovní gesta. Slávistický útočník se měl i vysmívat hráčům Viktorie za to, kolik ve svém klubu berou peněz.

Michael Krmenčík se nejdříve v týdnu projevil pokřikem, kdy nadával svému bývalému týmu. V nedělní konfrontaci pak vstřelil branku v nastaveném čase, která jen potvrdila výhru sešívaných. Krmenčík se radoval jako smyslů zbavený a neodpustil si nesportovní gesta k plzeňskému kotli. Zacpal si uši a ukazoval na své jméno na dresu. 

Zaměstnankyně hráčské agentury RBR SportConsult Petra Škytová, která zastupuje například plzeňského fotbalistu Lukáše Kalvacha, komentovala závěr utkání slovy: "Krmelec velké zklamání. Aby se vysmíval hráčům Plzně, kolik berou a kolik on bere ve Slavii," šokovala na svém osobním Instagramu. "No, boží mlýny melou," zakončila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PŠ (@petrone_lla)

Související obsah

​Hned po utkání šlo vidět, že si Krmenčík něco vyříkával s trojicí Beauguel, Šulc a Chorý. První jmenovaný se dokonce vyjádřil na Twitteru, přidal provokativní fotku Homera Simpsona s malým mozkem a dodal: "Krmenčík... Co o něm asi tak říct," ptal se sám sebe.

Slavia letos hraje v nových dresech:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události