Hokej

Hokejová Sparta hlásí velký návrat. Trenér Jandač bude mít parťáka

Hokejová Sparta hlásí velký návrat. Trenér Jandač bude mít parťáka

Do hokejové Sparty se vrací trenér Miloslav Hořava. Ten u Pražanů skončil po play-off minulé sezony a odjel na stáž do Švédska. Se sportovním ředitelem Petrem Tonem se ovšem domluvil na návratu a Josefa Jandače by měl na lavičce doplnit již v nedělním utkání s Kometou Brno.

Kouč Miloslav Hořava sice původně nezamýšlel, že se ze své zahraniční stáže vrátí tak rychle, ale možná ho i přesvědčila současná krize pražského celku, který prohrál posledních sedm zápasů. Velký díl práce pak udělalo také sparťanské vedení, které toužilo přivést zkušeného trenéra zpátky.

"S Milošem jsme byli v kontaktu už delší dobu. Měli jsme velký zájem, aby u nás nadále působil. Jsme moc rádi, že se rozhodl pokračovat v rozdělané práci a opět utvoří rovnocenný tandem s Josefem Jandačem," řekl pro web hokejové Sparty sportovní ředitel Petr Ton. 

Související obsah

​Na lavičku by se měl Hořava připojit k parťákovi Jandačovi při víkendovém utkání proti Kometě Brno. Čtvrteční předehrávku proti Litvínovu tak ještě odkoučuje hlavní trenér sám. Pak si ale Jandač s Hořavou zase rozdělí funkce, stejně jako tomu bylo v minulé sezoně. 

"Než jsem se se Spartou dohodl, seděli jsme spolu s Pepou Jandačem. V uplynulém angažmá jsme si skvěle rozuměli a bavilo mě s ním spolupracovat," dodal Hořava ke svému návratu.

Hokejová reprezentace se chystá na Karjala Cup:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události