Fotbal

Tadič za gól zaplatil ránou do rozkroku. Vtipkuje o tom on i celý internet

Tadič za gól zaplatil ránou do rozkroku. Vtipkuje o tom on i celý internet
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia, Twitter Maurice van berkel

Dušan Tadič z Ajaxu Amsterdam během Ligy mistrů zažil chvíle, kterým se snaží vyhýbat každý muž. Obětavým skluzem sice vstřelil vyrovnávací gól, ale následně si o tyč brány narazil své mužství. Naštěstí je v pořádku a umí si sám ze sebe udělat legraci.

Běžela 72. minuta a Ajax v druhém zápase s Borussií Dortmund prohrával 0:1. V tom přišel dlouhý centr na zadní tyč a srbský útočník se vrhl po míči. Balón sklepl do brány, ale skluz už nedokázal ubrzdit. Zastavil se až slabinami o tyč brány a jeho rozkrok si při oslavách vyžádal patřičnou pozornost.

Momentu si všiml nizozemský umělec Maurice van Berkel a pro hrdinu zápasu vytvořil speciální koláž, která koluje internetem a baví fanoušky po celém světě.

 

A i sám srbský fotbalista ukázal, že má smysl pro humor. "Chce to mít pořádné koule, abyste vyhráli v Dortmundu," vtipkoval Tadič na sociálních sítích den po zápase. A poté bavil znovu. "Přeji ti brzké uzdravení, můj příteli," napsal k fotce tyče, o kterou se zastavil.

Související obsah

​Po vyrovnávacím obětavém gólu Ajax porazil Dortmund 3:1. Nizozemský velkoklub je s 12 body první ve skupině C a má jistý postup do vyřazovacích bojů.

​Podívejte se na sestřih Borussia Dortmund –⁠ Ajax Amsterdam a nehodu Dušana Tadiče:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události