Prezident UFC místo MMA sledoval box, měl vsazené miliony

Prezident UFC místo MMA sledoval box, měl vsazené miliony
UFC prezident Dana White

Na jednom zápase byl, druhý bedlivě sledoval. Dana White, známá postava světové komunity MMA, si zadělal na pěknou ostudu. Byznysman a prezident UFC se sice účastnil bitvy mezi Kamaru Usmanem a Colby Covingtonem, místo do klece ale koukal úplně jinam. Zajímalo ho totiž boxerské klání, které se konalo ve stejnou dobu v Las Vegas. Na boxera Canela Álvareze totiž vsadil více než dva miliony korun.

Madison Square Garden přivítala akci UFC 268, jejímž vrcholem byl zápas mezi věhlasným Kamaru Usmanem a Colby Covingtonem. Prezidenta UFC Dana Whitea však zajímalo zcela jiné utkání. Ve stejný čas totiž probíhal na druhé straně Spojených států boxerský duel o titul ve střední váze.

Ten přivítalo Las Vegas a White si na bitvu mezi Canelem Álvarezem a Calebem Plantem vsadil nemalou částku. Canelo Álvarezovi věřil natolik, že na jeho triumf dal v sázku sto tisíc dolarů, tedy přes dva miliony korun. Místo aby koukal do klece, kde se jeden druhého snažili porazit Usman a Covington, sledoval na malé obrazovce dění ve Vegas.

Související obsah

​A to se mu nakonec vyplatilo. Canelo svého protivníka přemohl a vyhrál Whiteovi skoro dvaačtyřicet tisíc dolarů (přibližně devět set tisíc korun).

"Mám Canela rád. Koukal jsem na zápas a vsadil sto tisíc dolarů na to, že vyhraje a soupeři uštědří knokaut. To je to, proč jsem duel sledoval," uvedl sám White. Navzdory tomu, že vyhrál vysokou částku, podle informací nezaplatil za sledování přenosu, který se vysílal živě na Showtime. Novináři tak usoudili podle jeho reakce na otázku, zda zaplatil.

Kamaru Usman se toho nebojí. Takhle na jaře sundal soupeře:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.