VIDEO: Stokilový zápasník předvedl povedený kop, pak slavil vtipným saltem

Na posledním galavečeru UFC se nejvíce ukázal například obhájce titulu Kamaru Usman a úžasný byl také souboj mezi Gaethejem a Chandlerem. Poprvé v nejprestižnější organizaci zvítězil Chris Barnett, který váží 120 kilogramů. Jeho ukončení a následná oslava baví internet.

Zápas mezi Chrisem Barnettem a Gianem Villantem nebyl na hlavní kartě, ale i tak si první jmenovaný nakonec připsal výkon večera a získal tak peněžní bonus. Pro Beastboye šlo o první výhru v UFC, první zápas absolvoval v květnu, ale proti Benu Rothwellovi padl. 

Proti Villantemu to byla úplně jiná káva. Na startu druhého kola předvedl naprosto nečekaný kop z otočky přímo ke spánku svého soupeře a duel pak zakončil zásahy na hlavu. Barnettovi se splašila kladiva a Villante toho nemohl ustát. Sudí musel zápas ukončit a pětatřicetiletý zápasník vyhrát na technické KO.

Související obsah

Chris Barnett si tak připsal úvodní výhru v UFC po dovršení pětatřiceti let a velice emotivně to oslavil. Nejdříve udělal naprosto nečekané salto a následně se pořádně zaradoval na zemi. Poté lehl na záda a svůj moment si pořádně užil. Svého soupeře pak neuvěřitelně ocenil. "Končí kariéru, je vynikající fotbalový trenér. Toto je jeho město, vstaňte a fanděte mému muži," pronesl Barnett na adresu Villanteho, který je z New Yorku, kde se UFC 268 konalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.