Tenis

Sexy Plíšková a další krásky. Tenistky se během galavečeru proměnily v modelky

Světové tenistky ukázaly na Turnaji mistryň, že kromě nesporného sportovního talentu, disponují také nebývalou krásou. Během slavnostního losu v mexické Guadalajaře se hráčky hodily do gala a předvedly něco ze svého půvabu. Podívejte se, jak jim to slušelo.

​Letošní ročník Turnaje mistryň se koná v Mexiku po roční koronavirové pauze a české fanoušky může těšit, že ve finálové osmičce dvouhry jsou hned dvě Češky. Tenistka Barbora Krejčíková, která zvolila během galavečera bílý model šatů, se utká se svou krajankou Karolínou Plíškovou už ve skupině zvané Teotihuacán. Dvojici pak doplní ještě Španělka Garbiňe Muguruzaová a Estonka Anett Kontaveitová.

Ve druhé skupině s názvem Chichén Itzá se představí Aryna Sabalenková, Maria Sakkariová, Iga Šwiateková a Paula Badosaová. Z každé ze dvou skupin postoupí dvě nejlepší hráčky.

​Česko má pak také zastoupení ve čtyřhře, kde Krejčíkovou doplní parťačka Kateřina Siniaková. Český pár je zároveň nejlépe nasazenou dvojicí na turnaji. Pozici jedničky ve dvouhře bude na Turnaji mistryň plnit Aryna Sabalenková. Australanka Bartyová se totiž závěrečného podniku nezúčastní. 

Související obsah

Na Turnaji mistryň se naopak nepředstaví vítězka letošního Australian Open Naomi Ósakaová, Japonka ale může mít radost, že se v její podobě prodává slavná panenka Barbie:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události