Tenis

Berdychova Ester slavila! Někde si ale zapomněla podprsenku

Berdychova Ester slavila! Někde si ale zapomněla podprsenku
Ester Berdych Sátorová oslavila 29. narozeniny | Zdroj: instagram @esterberdychsatorova

Manželka Tomáše Berdycha, Ester Berdych Sátorová, oslavila ve čtvrtek 29. narozeniny, s čímž se pochlubila na svém instagramovém profilu. Vyfotila se s kyticí růží, které dostala pravděpodobně od svého milého. Fanoušky ale také jistě zaujala odvážnou fotografií nahoře bez.

Čas nezastavíš a i modelce Ester Berdych Sátorové už bude brzy třicet let, když ji od této mety dělí pouze jeden rok. Pořád si ale drží skvělou figuru, což zaručeně kvituje i manžel Tomáš Berdych. 

U příležitosti oslavy 29. narozenin pak Ester opět nabídla něco ze svého soukromí, kam má obvykle přístup jen bývalý úspěšný tenista. Svým fanouškům na Instagramu se vyfotila nahoře bez, když v ruce držela kytici růží, což srdíčkem ocenil i její životní partner.

https://www.instagram.com/p/CWJbHryo5dt/

Ester s Tomášem měli svatbu v létě roku 2015, když se vzali po čtyřletém vztahu. O další čtyři roky později se Berdych rozloučil se svou úspěšnou tenisovou kariérou, během níž si vydělal 675 milionů korun, takže si svoji manželku, která se stále živí jako modelka, může náležitě hýčkat. 

Tomáš Berdych byl jedním z hostů Třetího poločasu na TN LIVE, kde prozradil, co dělá po tenisové kariéře.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události