šipky

Vyhrajte první českou knihu o šipkách! Pravidla soutěže o deset výtisků

První česká kniha věnovaná šipkám je v prodeji. Dílo Fenomén šipky si pochvalují i dva čeští profesionálové Karel Sedláček a Adam Gawlas. Vy nyní máte unikátní možnost zasoutěžit si o deset výtisků knihy podepsaných přímo Karlem Sedláčkem. Kompletní pravidla naleznete zde v článku.

V knize Fenomén šipky se dozvíte odpovědi na mnoho častých otázek. Jak to, že jsou šipky v současné době tak úspěšné? Co je tím X faktorem, který k nim přitahuje pozornost fanoušků? Proč má většina hráčů nadváhu? Pijí profíci před zápasem alkohol? Jaká bude budoucnost tohoto sportu u nás a v zahraničí? Nejen na tyto otázky naleznete odpovědi.

Pokud chcete vyhrát jeden z deseti podepsaných výtisků prvním českým profesionálem Karlem Sedláčkem, máte dvě možnosti.

1. E-mailová soutěž

Od 12. listopadu do 15. prosince napište na adresu soutez@tn.cz, co pro vás znamenají šipky. Do předmětu nezapomeňte uvést heslo "kniha". V textu zprávy poté kromě odpovědi uveďte své jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Při nesplnění všech výše uvedených podmínek nebudete zařazení do soutěže. Kompletní herní řád naleznete ZDE Pět vylosovaných šťastlivců získá knihu Fenomén šipky.​

Související obsah

2. Soutěž na sociálních sítích

Pět výtisků půjde do soutěže na sociálních sítích. Na facebookovém profilu Nova Sport můžete soutěžit přímo u příspěvku, kde naleznete kompletní pravidla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události