Motosport

Hazard se životem. Nezodpovědný fanoušek vběhl ve Valencii na trať

Závod silničních motocyklů třídy Moto2 ve španělské Valencii narušil na jeho konci fanoušek, který nebral ohledy na bezpečnost a vběhl na trať. Poté zamířil přes asfaltový povrch na přilehlý trávník, kde ho zpacifikovali pořadatelé. Sprinterské představení předvedl ve chvíli, kdy po okruhu ještě kroužili jezdci.

Zasprintoval si přes trať a sklidil velké ovace publika. Neznámý fanoušek motorsportu se chtěl při Velké ceně Valencie zřejmě ukázat. Předvedl totiž exhibiční kousek a těsně po závodě Moto2 vběhl na okruh.

I když ho stíhalo několik policistů, přeběhl asfalt a zastavil se až na trávníku, který obklopuje trať. Tam ho pak uniformovaní muži dostihli a jeho "řádění" zastavili.

Související obsah

​Situace by byla úsměvnější, kdyby už byli jezdci okruhu pryč. Ti ale po dojezdu do cíle ještě kroužili po trati. Nikomu se ale naštěstí nic nestalo a Španěl Fernández mohl vítězství v posledním závodě sezony oslavit bez problémů.

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.

Krátká zpráva

Sáblíková v závodě na 3 000 metrů pátá, opět vyhrála Schoutenová

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodě na 3000 metrů v Salt Lake City na 5. místě. Další zastávce Světového poháru vévodila Nizozemka Schoutenová, která vyhrála před druhou krajankou De Jongovou, třetí skončila Norka Wiklundová.

Krátká zpráva

Obránce Pardubic zapsal proti Třinci pět bodů, zlínský bek zase vstřelil hattrick

Hokejové Pardubice dokázaly ve 29. kole Tipsport extraligy porazit vedoucí Třinec. Přičinil se o to zejména obránce Košťálek, jenž si připsal pět asistencí. To Sparta zase padla s posledním Zlínem, za který zářil obránce Daniel Gazda. Zlínský bek vstřelil hattrick a navrch přidal jednu přihrávku. Výsledky Tipsport extraligy: Litvínov – Olomouc 3:4 Plzeň – Karlovy Vary 3:2 Vítkovice – Hradec Králové 1:2 v prodloužení Brno – Kladno 5:2 Pardubice – Třinec 6:3 Sparta – Zlín 4:6