Fotbal

Hráč nadával sudímu, ukázal i vztyčený prostředníček. A přišel tvrdý trest

Hráč nadával sudímu, ukázal i vztyčený prostředníček. A přišel tvrdý trest
Fotbalista ukázal rozhodčímu nelichotivé gesto. | Zdroj: Werner Ullmann

„Ty buze*ante do pi*i, počkej po zápase.“ Ve fotbalovém zápase okresního přeboru na Ostravsku mezi Petřkovicemi a Hlubinou B plály emoce. Útočník hostujícího týmu vyfasoval červenou kartu a počastoval rozhodčího sprostými nadávkami. Ty navíc doplnil o nelichotivá gesta se vztyčenými prostředníčky. I když se duel odehrál už v říjnu, teď pro hráče přišel trest. Vyinkasoval stopku na celých šest utkání.

V jedné z říjnových bitev okresního přeboru v Moravskoslezském kraji se pálilo ostrými. Nepadaly však branky, ale sprostá slova. Utkání mezi Petřkovicemi a lídrem tabulky Hlubinou B totiž narušilo chování hostujícího záložníka Martina Řeznička.

Ten v 56. minutě vyfasoval druhou žlutou kartu za protesty a kritiku hlavního sudího. Neváhal na něj totiž pořvávat sprostá slova a zpochybňovat jeho rozhodnutí. "Ku*va, to si děláš pr*el, to nic nebylo," křičel podle údajů v zápise o utkání.

Související obsah

​Ve chvíli, kdy po druhé žluté rozhodčí vytáhl i červenou, slova ještě přiostřil. "Ty zmr*e, ty buze*ante do pi*i, počkej po zápase," urážel hlavního arbitra a vyhrožoval mu. Nadávky navíc doplnil gestem vztyčených prostředníčků na obou rukách.

Teď za to vyfasoval tvrdý trest. Nezahraje si v šesti zápasech. Pro Hlubinu to ale nejspíš nebude taková ztráta. Tým je totiž po podzimu na první příčce své soutěže a má tak dost času na to, aby se na soupeře připravil i bez týmového "sprosťáka".

Vyostřené emoce patří k fotbalu na všech výkonnostních úrovních. Při jednom ze zápasů PSG řádili fanoušci a jeden dokonce vběhl na hřiště:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události