Fotbal

Spartě se rozrůstá marodka. Krejčímu se obnovilo zranění, jiná opora se vrací

Spartě se rozrůstá marodka. Krejčímu se obnovilo zranění, jiná opora se vrací
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Marodka Sparty se zřejmě rozrostla o další jméno. Ladislavu Krejčímu mladšímu se totiž obnovilo svalové zranění, které mu nejspíše nedovolí nastoupit do nejbližšího ligového utkání proti Slovácku. Naopak se nečekaně rychle lepší zdravotní stav Adama Hložka, který by v neděli mohl nastoupit alespoň do části utkání. S těmito informacemi přišel web iSport.cz.

Fotbalovou Spartu v posledních týdnech opět nepříjemně sužuje marodka. Mimo hru se během krátké doby dostali reprezentanti Ondřej Čelůstka, Adam Hložek a Tomáš Wiesner. Nově k nim přibyl také Jakub Pešek, který si během reprezentačního utkání proti Estonsku natáhl zadní stehenní sval, ale zatím není jasné, jak dlouhou absenci si to vyžádá.

Aby toho nebylo v letenském týmu málo, tak svalové zranění se obnovilo Ladislavu Krejčímu, který po svém návratu nastoupil na 18 minut domácího utkání proti Lyonu, během kterých skóroval. Poté si dal dva zápasy pauzu a v posledních utkáních ve Francii a doma s Teplicemi odehrál celých devadesát minut. Je ale pravděpodobné, že do důležitého klání proti Slovácku kvůli obnovenému zranění nenastoupí.

Související obsah

​Naopak se lepší situace ohledně reprezentanta Adama Hložka, který již s omezeními trénuje. Je tady tak šance, že do zápasu proti Slovácku zasáhne. Pro Spartu je ale nejdůležitější, aby byl fit pro klíčový zápas Evropské ligy proti Rangers FC, kde si tým z Letné v případě výhry může už zajistit postup do vyřazovací části. 

Sparta proti Slovácku nastoupí v retro dresech, které připomenou 128. výročí klubu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události