Neuvěřitelná rvačka v KHL: Hokejisté se poslali k zemi už první ranou

Zdroj: profimedia.cz

K neuvěřitelné bitce došlo v hokejové KHL mezi týmem Ak Bars Kazaň a lotyšským Dinamem. Rvačka mezi dvěma hokejisty totiž trvala jen pár vteřin. Pak přišla jedna rána na každé straně a byl konec.

K úsměvnému momentu došlo na konci první třetiny, kdy Kazaň vedla už 3:0. Pak se ale do sebe pustil lotyšský obránce Karlis Čukste a ruský útočník Nikita Dyňak

Oba hráči se bez rukavic střetli ve středu kluziště a očekávala se velká bitka. Jenže ta skončila po pár vteřinách. Jak Čukste, tak Dyňak totiž mířili tak přesně, že se trefili přímo do obličeje a navzájem se knokautovali.

To pořádný pěstní souboj předvedl Alex DeBrincat z Chicaga, který je nejmenším hráčem v NHL:

Hokejisté se tak složili na led a bitka byla u konce. Nikita Dyňak z Kazaně sice ještě k pětiminutovému osobnímu trestu za rvačku dostal dvouminutový trest za nesportovní chování, ale přesilovka Dinamo nenakopla. Lotyšský celek tak nakonec snížil alespoň ve třetí třetině, prohře 1:3 s Kazaní ale nezabránil.

Karviná v Ďolíčku podlehla Bohemce 0:3 a stále čeká na první výhru sezóny

O měsíc odloženou dohrávku 13. kola přesvědčivě ovládli Bohemians. Na domácím trávníku v Ďolíčku deklasovali hosty z Karviné 3:0. Klokani šli do vedení dvěma góly v rychlém sledu. Prvně se v 22. minutě trefil Puškač a o dvě minuty zvyšoval Köstl. V 81. minutě pak na konečný stav upravil Necid. Bohemka si výhrou po debaklu 0:6 s Plzní zlepšila náladu, to Karviná se nadále trápí, nadále čekají na první výhru sezóny a s Teplicemi sdílejí poslední místo tabulky.