Další sporty

Kellnerová měla při své jízdě problémy, Prague Lions ale nakonec postoupili

Kellnerová měla při své jízdě problémy, Prague Lions ale nakonec postoupili
Zdroj: Profimedia

Tým Prague Lions postoupil na Prague Playoffs v O2 aréně do semifinále v týmovém závodě. Trojice ve složení Jur Vrieling, Anna Kellnerová a Niels Bruynseels nakonec skončila na osmém, a tedy posledním postupujícím místě.

Do pátečního semifinále postupovalo z dvanácti týmů osm nejlepších a český tým Prague Lions měl hodně namále. Velké problémy měla zejména Anna Kellnerová, které se jízda s koněm Silverstonem nepovedla, připsala si tři chyby a celkově 13 trestných bodů.

Situaci naštěstí zachránil poslední zástupce Niels Bruynseels, který při své jízdě ani jednou nechyboval a Prague Lions nakonec stačil výsledek na poslední postupující osmé místo. Semifinále se pojede v pátek večer a česká závodnice do něj nastoupí s druhým koněm Catch Me If You Can. Osmičku pak v semifinále doplní už jistě postupující čtveřice, jež si zajistila přímý postup díky výkonům v základní části Global Champions Tour.

Související obsah

​Skvělý výkon naopak předvedli ve čtvrtfinále St. Tropez Pirates, kteří skončili první a celý tým udělal za tři jízdy pouze jednu chybu.

Velký úspěch pak předvedl jezdec Aleš Opatrný, který s koněm Forewer vyhrál rámcovou individuální soutěž na Prague Playoffs.

Podívejte se, jaká byla atmosféra před startem Prague Playoffs v O2 aréně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události