Další sporty

Olympijského šampiona napadli psi. Místo přípravy musel na pohotovost

Olympijského šampiona napadli psi. Místo přípravy musel na pohotovost
Simen Hegstad Krüger Zdroj: Profimedia

Nepříjemné starosti musí řešit dvojnásobný olympijský vítěz v běžeckém lyžování Simen Hegstad Krüger. Při přípravě na novou sezonu ho napadli vzteklí psi a on musel zamířit na pohotovost.

Norský lyžař si byl v Oslu zaběhat kolem jezera Sognsvann, ale do cíle nedoběhl. "Štěkali na mě dva roztomilí psi. Celkem mě to překvapilo. Najednou na mě začali útočit. Kousali mě do nohy a kotníku. Divím se, že byli tak agresivní, když nebyli v ohrožení," prozradil 28letý fenomenální závodník.

Kvůli svým zraněním tak musel na pohotovost, nicméně jeho zranění nejsou vážná a další přípravu by nikterak drasticky ovlivnit neměla. "Musel jsem na pohotovost, kde jsem dostal injekci proti tetanu a antibiotika, aby vše bylo v pořádku. Nakonec mi to ale zabralo v sobotu jen pár hodin," řekl Krüger.

Související obsah

"Byl jsem trochu v šoku, že dva psi, kteří útočí na lidi, mohou běhat kolem Sognsvann. S majiteli jsme to nějak urovnali. Bylo jim líto, co se stalo a byli smutní. Byli evidentně stejně překvapení jako já," dodal Krüger.

V loňské sezoně měl zkrat jeden z ruských běžkařů, který svého soupeře přetáhl hůlkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události