Fotbal

Nová odhalení v případu napadené hráčky PSG: Abidal čelí žádosti o rozvod

Nová odhalení v případu napadené hráčky PSG: Abidal čelí žádosti o rozvod
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia.cz

Případ napadené fotbalistky Kheiry Hamraouiové, spoluhráčky Barbory Votíkové z PSG, má nečekané následky. Žena bývalé ikony Barcelony Erica Abidala požádala o rozvod poté, co se její muž přiznal k poměru s napadenou.

Již jsme informovali, že k výslechu byl předvolán bývalý hráč a sportovní ředitel Barcelony Eric Abidal. Na jméno francouzského reprezentanta byla totiž registrována SIM karta v mobilu napadené Kheiry Hamraouiové.

V pátek 20. listopadu právní zástupkyně Hayet Abidalové informovala, že manželka žádá o rozvod. "Nucená okolnostmi případu Kheiry Hamraouiové Hayet Abidalová v Barceloně podá žádost o rozvod. Její manžel se přiznal k nevěře poté, co státní prokurátor úřadu ve Versailles v pondělí potvrdil, že se v telefonu fotbalistky našla karta registrovaná na jeho jméno," stojí ve vyjádření právničky Jennifer Losadové.

Abidalová rovněž spolupracuje s vyšetřovateli, aby co nejrychleji očistila své jméno a vyvrátila pomluvy, které ji s případem spojují. Objevilo se totiž podezření, že by napadení mohlo mít osobní podtext, který nepřímo ukazuje právě na ni. Dříve vyslýchaná spoluhráčka Aminata Diallová, která byla rovněž napadená, vypověděla, že útočníci na Hamraouiovou řvali: "Takže ty budeš spát s ženatým mužem, jo?"

Eric Abidal si vzal Hayet během svého působení ve francouzském Lille v roce 2003. Společně vychovali pět děti Mélianu, Canélii, Leynu, Kenyu a Edana. Po fotbalové kariéře působil v letech 2018 – 2020 jako sportovní ředitel Barcelony, Hamraouiová za katalánský klub hrála od roku 2018 do roku 2021.

FC Barcelona má nového trenéra, je jím bývalý spoluhráč Erica Abidala Xavi. Takto to vypadalo při návratu legendy na Camp Nou:

Co se Hamraouiové stalo? Francouzská média na začátku listopadu informovala o útoku na dvě hráčky klubu Paris Saint-Germain ze 4. listopadu. Kheiru Hamraouiovou a Aminatu Diallovou přepadli na cestě z týmové večeře maskovaní muži a první jmenovanou po vytažení z auta zmlátili kovovou tyčí. Francouzka utrpěla četná poranění dolních i horních končetin. Krátce po incidentu byla vzata do vazby její spoluhráčka, se kterou Hamraouiová soupeřila o místo v základní sestavě PSG. Po výslechu byla propuštěna bez vznesených obvinění.

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.