Ostatní sporty

VIDEO: Tiger Woods po těžkém zranění opět trénuje a vrací se do formy

VIDEO: Tiger Woods po těžkém zranění opět trénuje a vrací se do formy
Golfista Tiger Woods Zdroj: Profimedia

Po těžké autonehodě, kterou nejslavnější golfista světa utrpěl v únoru letošního roku, se Tiger Woods opět vrací na zelené trávníky. Své fanoušky potěšil na sociálních sítích videem, ve kterém odpaluje míčky. Na pravé noze má ale stále ochranný kompresní návlek.

Naděje, že se Tiger Woods vrátí na soutěžní okruh, je zase o něco větší. Po těžké autonehodě v Los Angeles, po které měl zlomené obě nohy, zveřejnil video, ke kterému přidal popisek "Dělám pokroky".

Od února, kdy k nehodě došlo, byl Woods vyřazen z jakýchkoliv sportovních aktivit. Tehdy jel ve svém SUV a po nárazu do obrubníku se auto několikrát převrátilo. Po zraněních, která utrpěl, musel následně i na operaci. Důvodem nehody bylo to, že Woods jel téměř dvojnásobnou rychlostí, než byla ta povolená. Do stromu auto narazilo ve 120 km/h.

Související obsah

V rozhovoru pro Golf Digest, který poskytl v květnu, prohlásil, že se jednalo o nejhorší zranění, které během kariéry zažil. "Toto bylo úplně něco jiného. Při svých předchozích zraněních jsem musel absolvovat více rehabilitačních procesů, ale tohle bylo daleko bolestivější," řekl před půl rokem Woods. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.