Fotbal

Způsobí Manchester trenérskou rošádu? Ve hře je PSG i Zidane

Způsobí Manchester trenérskou rošádu? Ve hře je PSG i Zidane
Zinedine Zidane | Zdroj: Profimedia.cz

Po dlouhodobém a zoufalém volání fanoušků fotbalový Manchester United o víkendu propustil svého trenéra Oleho Gunnara Solskjaera. Norův konec ovšem může ovlivnit více klubů, ne pouze Rudé ďábly. Reálně totiž vypadá trenérská rošáda, která by zasáhla PSG. A nové angažmá by mohl získat i Zinédine Zidane.

Právě hvězdný Francouz byl považován za jednoho z favoritů na pozici Solskjaerova nástupce, jenže podle BBC se Zidanovi do Manchesteru nechce. Přesto by mohl získat novou práci právě díky změnám v Manchesteru.

K Rudým ďáblům by se totiž mohl stěhovat Mauricio Pochettino z PSG. Argentinec není údajně v Paříži spokojený a je připraven převzít kormidlo právě u Manchesteru United.

Pochettino v hlavním městě Francie bydlí v hotelu, zatímco jeho rodina žije v Londýně, přesun do Anglie by tak pro něj dával smysl. Podle Daily Mailu navíc Argentinci není příjemné krotit v kabině velká ega, jaká mají Messi, Mbappé či Neymar.

Pochettino se shodou okolností zrovna chystá do Manchesteru, neboť jeho PSG tam ve středu bude hrát zápas Ligy mistrů s Manchesterem City. Ke kontaktu Rudých ďáblů s argentinským trenérem ovšem podle Daily Mailu stále ještě nedošlo. Mezi dalšími kandidáty na pozici trenéra United jsou Erik ten Hag z Ajaxu a Brendan Rodgers z Leicesteru.

Související obsah

Kdyby Pochettino skutečně zamířil do Anglie, Zidane by údajně měl zájem převzít pařížský velkoklub. Zda k rošádě skutečně dojde, ukáže až čas, ale vypadá to, že pro všechny zúčastněné strany by to mohlo být výhodné.

Za PSG dal o víkendu svůj první gól v Ligue 1 Lionel Messi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události