Fotbal

Způsobí Manchester trenérskou rošádu? Ve hře je PSG i Zidane

Způsobí Manchester trenérskou rošádu? Ve hře je PSG i Zidane
Zinedine Zidane

Po dlouhodobém a zoufalém volání fanoušků fotbalový Manchester United o víkendu propustil svého trenéra Oleho Gunnara Solskjaera. Norův konec ovšem může ovlivnit více klubů, ne pouze Rudé ďábly. Reálně totiž vypadá trenérská rošáda, která by zasáhla PSG. A nové angažmá by mohl získat i Zinédine Zidane.

Právě hvězdný Francouz byl považován za jednoho z favoritů na pozici Solskjaerova nástupce, jenže podle BBC se Zidanovi do Manchesteru nechce. Přesto by mohl získat novou práci právě díky změnám v Manchesteru.

K Rudým ďáblům by se totiž mohl stěhovat Mauricio Pochettino z PSG. Argentinec není údajně v Paříži spokojený a je připraven převzít kormidlo právě u Manchesteru United.

Pochettino v hlavním městě Francie bydlí v hotelu, zatímco jeho rodina žije v Londýně, přesun do Anglie by tak pro něj dával smysl. Podle Daily Mailu navíc Argentinci není příjemné krotit v kabině velká ega, jaká mají Messi, Mbappé či Neymar.

Pochettino se shodou okolností zrovna chystá do Manchesteru, neboť jeho PSG tam ve středu bude hrát zápas Ligy mistrů s Manchesterem City. Ke kontaktu Rudých ďáblů s argentinským trenérem ovšem podle Daily Mailu stále ještě nedošlo. Mezi dalšími kandidáty na pozici trenéra United jsou Erik ten Hag z Ajaxu a Brendan Rodgers z Leicesteru.

Související obsah

Kdyby Pochettino skutečně zamířil do Anglie, Zidane by údajně měl zájem převzít pařížský velkoklub. Zda k rošádě skutečně dojde, ukáže až čas, ale vypadá to, že pro všechny zúčastněné strany by to mohlo být výhodné.

Za PSG dal o víkendu svůj první gól v Ligue 1 Lionel Messi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.