MMA

Domácí pošťuchování skončilo kousnutím do varlat. MMA bojovníka čeká trest

Domácí pošťuchování skončilo kousnutím do varlat. MMA bojovníka čeká trest
Americký MMA bojovník Donovan Salvato Zdroj: Facebook @Donovan Salvato

O tom, že jsou někteří MMA zápasníci během souboje a v soukromém životě schopni všeho, prokázali někteří už mnohokrát, ale Donovan Salvato zašel možná až příliš daleko. Svého spolubydlícího napadl a během rvačky jej kousl do varlat. Následně strávil půl dne ve vězení a čelí obvinění z domácího násilí a z ublížení na zdraví.

Celá událost se odehrála 11. listopadu, ale podrobnosti o ní vychází na povrch až nyní. Americký MMA bojovník Donovan Salvato napadl svého spolubydlícího Abela Sosu.

Nezůstalo ale u klasické chlapské rvačky, kdy lítaly pěsti. Prvně jmenovaný si totiž na konci pomohl dost zákeřným způsobem. Zakousl se svému protivníkovi do varlat, čímž mu způsobil asi šesticentimetrovou tržnou ránu. 

Související obsah

​Kromě toho to Sosa odnesl několika modřinami a roztrženým rtem. Policie na místo činu ale dorazila pozdě, protože Salvato stihl mezitím utéct. O pět dní později se ale podařilo násilníka najít, a tak zamířil na půl dne do vězení v Nashvillu. Nyní ještě čelí obvinění z ublížení na zdraví a z domácího násilí. 

Během své MMA kariéry zatím Salvato nastoupil do čtyř amatérských zápasů, z nichž odešel třikrát jako vítěz. 

V MMA soupeří i ženy a své soupeřky také vůbec nešetří. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události