MMA

Ruský zápasník ubodal doktora kostí, hádal se kvůli očkování

Ruský zápasník ubodal doktora kostí, hádal se kvůli očkování
Akmal Chožijev | Zdroj: Instagram @khoziev_ak47

Profesionální ruský MMA zápasník Akmal Chožijev je obviněn z brutální vraždy. Doktora na ostrově Guam měl pobodat zvířecí kostí. Spor údajně vznikl kvůli očkování proti nemoci covid-19.

27letý zápasník s profesionální bilancí 2–0 byl hlasitým odpůrcem očkování proti koronaviru. Na svých sociálních sítích se nebál použít slov, že vakcína zabíjí. Tento boj ale přehnal, když údajně pobodal jednoho lékaře.

Podle Guam Daily Post a dalších zdrojů měl ruský bojovník ve večerních hodinách potkat místního radiologa Mirana Ribatiho. Nejprve se s ním kvůli očkování hádal, poté ho začal škrtit. Svědek celé události se doktora zastal a dostal dva údery do hlavy. Chožijev poté vzal v kuchyni kost od večeře, vrátil se za doktorem a několikrát ho bodl do krku.

Související obsah

​Když na místo přijela policie, bojovník s přezdívkou AK47 prý policistům rovnou řekl: "Pane, to jsem já, to jsem já, já ho zabil." Chožijev byl obviněn z úkladné vraždy a ublížení na zdraví, v obou případech se zvláštním obviněním za použití smrtelné zbraně. Soudce stanovil kauci na jeden milion dolarů (22 milionů korun).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události