Tenis

Medveděva na Turnaji mistrů okradli. Ze šatny mu zmizely hodinky za miliony

Medveděva na Turnaji mistrů okradli. Ze šatny mu zmizely hodinky za miliony
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia, Bovet.com

Světová tenisová dvojka Daniil Medveděv na letošní Turnaj mistrů v Turíně jen tak nezapomene. Nejenže se mu nepodařilo obhájit titul z roku 2020, navíc mu během finálové bitvy byly údajně ukradeny luxusní hodinky v hodnotě přes 5 milionů korun.

Medveděv na kurtu svedl dvousetovou bitvu s Alexanderem Zverevem, kterou nakonec prohrál 4:6 a 4:6. Po hodině a šestnácti minutách hry ho čekalo další nemilé překvapení. V šatnách v aréně Pala Alpitour zjistil, že mu ze skříňky zmizely luxusní hodinky Bovet 86 s hodnotou kolem 200 tisíc eur, tedy přes 5 milionů korun, jak píše italský deník La Stampa. Zmizení luxusního doplňku nahlásil policii.

Naštěstí se podařilo hodinky do pár hodin nalézt. Okolnosti zmizení policie ovšem nezveřejnila, v italských médiích se ale píše o krádeži. V době závěrečného ceremoniálu, kde si Medveděv převzal stříbrný talíř za druhé místo, měl své hodinky stále u sebe.

Zdroj: profimedia.cz

​Luxusní doplněk pracovníci ATP navrátí Medveděvovi až na turnaji v Madridu, kde ho tento týden čeká finále Davis Cupu. Medveděv se po turnaji v Itálii totiž urychleně vrátil do Monte Carla, kde žije. Davis Cup Finals 2021 můžete od 25. 11. 2021 do 5. 12. 2021 sledovat na Voyo.

 Luxusní hodinky měl Medveděv na zápěstí i ve chvíli, kdy přebíral první Grand Slam v kariéře:

​Bovet je švýcarský výrobce hodinek s dlouholetou tradicí. Model 86 je limitovaná edice, které bylo, jak název napovídá, vyrobeno pouze 86 kusů. Hodinky pohání patentovaný strojek a jsou vodotěsné do 30 metrů, zdobí je čtyři safíry a modrý ciferník je doplněn o červené zlato. Jeden z limitovaných kusů patří právě Medveděvovi, který je tváří značky. 

Související obsah

Medveděv se i přes poslední prohru ve finále Turnaje mistrů těší z úspěšné sezony, ve které poprvé vyhrál US Open. Po Davis Cupu už vyhlíží Australian Open 2022, kde příští rok může chybět dlouhodobý vítěz Novak Djokovič, jelikož první Grand Slam sezony bude pouze pro očkované tenisty. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události