Hokej

Co bude s hříšným Kanem? Trest mu končí, spoluhráči ho ale v kabině nechtějí

Co bude s hříšným Kanem? Trest mu končí, spoluhráči ho ale v kabině nechtějí
Zdroj: profimedia.cz

Vrátí se Evander Kane zase do NHL? Prvního prosince americkému hokejistovi vyprší stopka a bude moct opět hrát za San Jose Sharks. Spoluhráči Tomáše Hertla jsou údajně proti tomu.

Kane si za falšování průkazu o očkování proti covidu-19 vysloužil stopku na 21 zápasů v říjnu před začátkem sezóny NHL. San Jose odehraje 21 zápasů do konce listopadu a hříšník by se na soupisku mohl vrátit už 1. prosince proti New Jersey Devils.

Web The Athletic dokonce píše, že Kane už byl viděn v tréninkovém centru Sharks, ale podle zahraničních zdrojů spoluhráči z návratu problémového hokejisty příliš nadšení nejsou.

Související obsah

​Bez hokejisty, který má problémy s gamblingem a který byl nařčen ze sázení na vlastní zápasy, je prý v šatně Žraloků lepší atmosféra. A tu si hráči chtějí udržet. Přitom útočník, který v minulé sezóně nastřílel 22 gólů, přidal 27 asistencí a stal se nejproduktivnějším hráčem týmu, by na ledě mohl být vítanou posilou. Sharks z posledních 14 zápasů 9 prohráli a celkem nastříleli jen 30 branek. S chemií v kabině si ale není radno zahrávat.

 Sharks naposledy po těsné bitvě porazili Carolinu, na vítězný gól přihrával Tomáš Hertl:

Kane má se Sharks platnou smlouvu do konce roku 2025. ​Zatímco se spekuluje nad jeho profesní budoucností, probíhající soudní spor s jeho ženou Annou, která dříve upozornila na podvodné hokejistovo sázení a obvinila ho ze sexuálního i psychického obtěžování, přinesl nové okolnosti. Družka totiž po několik měsíců předstírala těhotenství, ačkoli v tajnosti potratila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události