Další sporty

Česká florbalová reprezentace má nové dresy. Přinesou štěstí a medaile?

Česká florbalová reprezentace má nové dresy. Přinesou štěstí a medaile?
Nové dresy české florbalové reprezentace Zdroj: Český florbal

České florbalové reprezentace budou na nadcházejících světových šampionátech bojovat ve zbrusu nových dresech. Ty si zachovaly tradiční vzhled i barevné zpracování. Je na nich ale také několik zcela nových prvků.

Jako první v nových dresech vyběhnou české florbalistky na mistrovství světa ve švédské Uppsale. Na ně navážou muži světovým šampionátem v Helsinkách. Na dresech se opět podílela společnost Puma, která dlouhodobě spolupracuje s Českým florbalem.

"Máme radost, že můžeme i nadále podporovat Český florbal a těší nás, že reprezentace odehraje nadcházející šampionáty v nových dresech. Jako hrdý partner českým reprezentantům přejeme, aby se jim dařilo co nejvíce a přivezli z obou mistrovství světa vysněné medaile," prozradil Miloslav Ptáček, sales manager team sport and B2B CZ/SK společnosti Puma.

Související obsah

​A co nového se na dresech objeví? "Pokračujeme v barvách, které používáme od roku 2018, ale nyní hledíme dopředu. Silné svislé pruhy, odkazující na historické dresy z MS 1998, nyní vystřídal jemnější moderní vzor, který se poprvé objevuje na obou variantách dresů. Vůbec poprvé mají obě sady monochromatická loga našich partnerů, čímž jsme společně udělali další krok k větší vizuální čistotě národního dresu," okomentoval změnu prezident Českého florbalu Daniel Novák.

Detail nového florbalového reprezentačního dresu Zdroj: Český florbal

​Pro české reprezentantky začíná mistrovství světa už v sobotu 27. listopadu soubojem se Švýcarskem. Ve skupině na ně čeká ještě Polsko a Lotyšsko. Muži vstoupí do turnaje 3. prosince. Nejprve je čeká zápas s Německem a poté Švýcarsko s Norskem.

V novém dresu se na mistrovství světa představí také Filip Langer, který byl hostem Nastaveného času:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události