Fotbal

Polské peklo v Leicesteru. Fanoušci ukázali pyroshow a rvali se s policií

Polské peklo v Leicesteru. Fanoušci ukázali pyroshow a rvali se s policií
Zdroj: profimedia.cz

Nebyli to jen fanoušci rotterdamského Feyenoordu, kteří se ve velkém počtu vydali na venkovní utkání. Jedna z největších fanouškovských skupin v Evropě se vydala na zápas Evropské ligy do Leicesteru. Nechyběla pyrotechnika či rvačky s policií.

Kdykoliv a kamkoliv dorazí fanoušci klubu Legia Warszawa, je policie i celé město na nohou. Jinak tomu nebylo ani v utkání pátého kola základních skupin Evropské ligy, ve kterém na sebe narazily celky Leicester City a Legia Warszawa.

Během utkání byly odpáleny světlice a fanoušci polského týmu se snažili dostat do sektoru domácích fanoušků, což se nepovedlo. Příznivci z Polska nakonec házeli předměty na podporovatele Leicesteru. Za stavu 3:1 pro domácí se strhla rvačka mezi policií a polskými fanoušky.

Zdroj: profimedia.cz

Takto rvačka odstartovala: 

"Ve vzdáleném rohu ze střídaček byly nějaké potíže, tolik jsem toho neviděl. Každopádně to není něco, co byste chtěli vidět na fotbalovém zápase, abych byl upřímný," pronesl trenér domácích Brendan Rodgers. "Dosud jsem neslyšel žádné podrobnosti, ale doufám, že nikdo nebyl zraněn," dodal po zápase.

Související obsah

​Bouřlivé utkání si zahrál také český útočník Tomáš Pekhart. Za hosty naskočil na hřiště v 78. minutě, ale na prohře svého celku 1:3 nic nezměnil.

Ve čtvrtek v Praze řádili také fanoušci Feyenoordu, došlo i k potyčce s policií:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.