Hokej

Winter Hockey Games opouští titulární partner. Budou i bez Pardubic, řekl Dědek

Winter Hockey Games opouští titulární partner. Budou i bez Pardubic, řekl Dědek
Zdroj: Profimedia

Winter Hockey Games se v České republice neuskuteční ani letos. O rok odložená akce se měla uskutečnit ve Špindlerově Mlýně, ale vše zastavil covid. V budoucnu se navíc akce bude muset obejít bez titulárního sponzora D+D REAL, kterou vlastní Petr Dědek. Ten pro TN.cz také prozradil, že se v budoucnu bude muset akce obejít i bez hokejistů Pardubic, které právě český miliardář také vlastní.

O tom, že firma D+D REAL nebude nadále spolupracovat s organizátory Winter Hockey games, informoval Petr Dědek na svém twitterovém účtu. "Jsem zklamaný z přístupu organizátorů Winter Hockey Games. D+D REAL už nechce pokračovat ve spolupráci a nebude nadále titulárním partnerem akce," píše v něm.

"Souhlasili jsme s přesunem na letošní rok. Jenže nyní už organizátor pořádně nekomunikoval a my nechceme být součástí akce, u které se neví kdy, kde a jak proběhne," sdělil Dědek v rozhovoru pro TN.cz.

Související obsah

"Byli jsme se Špindlem ve shodě, jenže tam už to nebude, takže už to pro nás není. Na 90 procent to bude jinde," pokračoval majitel firmy, která má sídlo v nedalekém Vrchlabí.

"Zrušení a všechno kolem bylo bez jakékoliv konzultace. Už se s tím nechceme spojovat. Ubírá nám to čas. Máme k tomu ještě další důvody, které nechceme ventilovat," řekl 47letý podnikatel.

"Jistota je, že příště už to bude bez nás jako generálního partnera. A také bez Pardubic," dodal na závěr majitel východočeského celku.

O tom, že se letos Winter Hockey Games opět neuskuteční, jsme informovali i ve Sportovních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události