Tenis

Nádherná Šarapovová. Tenistka na módní přehlídce zaujala, stále jí to sekne

Nádherná Šarapovová. Tenistka na módní přehlídce zaujala, stále jí to sekne
Maria Šarapovová v šatech Zdroj: Profimedia.cz

Ruská tenisová legenda Maria Šarapovová se ukázala na veřejnosti a opět nenechala nikoho klidným. Na akci British Fashion Awards se ukázala v krásných šatech, které jsou vytvořené z lahví a jejich výroba trvala celý jeden rok.

Čtyřiatřicetiletá ruská tenistka se opět ukázala na veřejnosti a opět vypadala naprosto nádherně. Bývalá světová jednička se objevila na módní akci British Fashion Awards. Její šaty byly vyrobené z lahví a navrhovala je nizozemská návrhářka Iris van Herpenová. 

Jedna z nejlepších tenistek historie ukázala své dlouhé nohy a hosté na ní mohli oči nechat. Šaty se podle slov Šarapovové vyráběly jeden rok a pocházejí z tisíce recyklovaných lahví vody od Evian. Údajně se na nich pracovalo více jak osm stovek hodin. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova)

Související obsah

Van Herpenová popisuje, proč byla Šarapovová ideálním modelem pro tyto výjimečné šaty. "Je velmi vysoká s velmi pěknými proporcemi a samozřejmě velmi atletická. Šaty byly tedy skutečně navrženy tak, aby tyto proporce zdůraznily a ukázaly její dlouhé nohy a ramena, což chtěla, aby střih opravdu zdůraznil," pronesla nizozemská návrhářka.

Maria Šarapovová vyhrála během své kariéry všechny grandslamy, dvakrát se radovala na French Open a ve své vitrínce slávy má také medaili z olympijských her v Londýně. Kariéru ukončila těsně před vypuknutím pandemie koronaviru na začátku roku 2020. 

Světovou jedničkou je aktuálně Asleigh Bartyová, Šarapovová se na prvním místě v kariéře držela více jak dvacet týdnů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události