Fotbal

Naprostá demolice. Anglické ženy dávaly gól za gólem, výsledku neuvěříte

Naprosto nevídaný a šokující výsledek se urodil v utkání světové kvalifikace žen. Reprezentantky Albionu nasázely rekordních dvacet branek proti soupeřkám z Lotyšska a ve skupině mají skóre již 53:0.

Zatímco české fotbalistky kvůli covidu soupeřek nemohly nastoupit k utkání s Běloruskem, Angličanky měly proti Lotyšsku cestu volnou a naprosto neuvěřitelně s tím naložily. Celku z Pobaltí nasázely hned dvacet gólů a v kvalifikaci jsou nadále stoprocentní. 

Ellen Whiteová v utkání vstřelila hattrick a stala se nejlepší anglickou střelkyní v historii. Whiteová překonala historické tabulky ve svém 101. zápase v dresu Albionu. Stejná kanonýrka je i druhou nejlepší střelkyní v historii anglické fotbalové ligy. Vstřelila již 58 branek. 

Související obsah

Nejedná se ovšem o nejvyšší výhru na mezinárodní scéně. Austrálie v roce 2001 nasázela do sítě Americké Samoy celkem jednatřicet gólů. Výhra 20:0 anglických fotbalistek přišla pouhé čtyři dny poté, co Belgičanky deklasovaly Arménky 19:0.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Mladenovičová a Dodig

První grandslam sezony opanovala ve smíšené čtyřhře dvojice Kristina Mladenovičová a Ivan Dodig. Ti ve finále porazili australský pár Fourlisová-Kubler 2:0 na sety a mohli se na Australian Open radovat z titulu.

Krátká zpráva

Výsledky nočních zápasů NBA

Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonaly Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.