Hokej

Kane měl manželku ohrožovat pistolí. Matka jeho dětí musí k psychiatrovi

Kane měl manželku ohrožovat pistolí. Matka jeho dětí musí k psychiatrovi
Zdroj: Profimedia

Je pouze málo hokejistů, kteří v současné době nehrají a mluví se o nich více než o těch aktivních. Jednou z oněch výjimek je Evander Kane, kolem kterého je tolik otazníků a kauz, že by z toho mohl vzniknout celovečerní film. Nyní se řeší, že měl údajně mířit zbraní na svou manželku, soud za opětovné porušení nařízení posílá Deannu Kaneovou k psychiatrovi.

Evander Kane aktuálně nehraje. Kabina v San Jose s ním údajně nechce hrát a hokejový rebel byl poslán na farmu. Jeho bývalá manželka na něj v posledních měsících neustále útočí na sociálních sítích, naposledy ukázala video, kde na ni míří zbraní. 

Široká veřejnost fanoušků jej odsuzuje a říká, že by neměl již v NHL nastupovat. Právní kancelář zastupující Evandera Kanea ale přišla s vyjádřením, které ukazuje spíše na to, že jeho manželka má psychické problémy a porušuje zákony. 

Koukněte se na video, kde Evander Kane údajně míří pistolí na manželku. Ta video brzy smazala: 

Manželka hráče San Jose měla falšovat těhotenství a fyzicky, ústně i písemně šířit lži ohledně skutků, které Evander Kane měl dělat. Zájmem soudu má být psychiatrické vyšetření paní Kaneové, dcera Kensington do této doby bude přidělena do péče zkušeného útočníka. 

Související obsah

"Odpovědí paní Kaneové bylo okamžité a několikrát opakované porušení dřívějších soudních příkazů, které zakazovaly příspěvky na sociálních sítích o druhé straně. Obnovila také předchozí taktiku hanobení Evandera na veřejnosti. Zveřejnila videa, záměrně vytržená z kontextu, z profesionálního focení, kterého se obě strany účastnily v roce 2020."

"Její chování je, bohužel, stále stejné jako její předchozí kroky v celém tomto případu. Pokaždé doufáme, že to bude naposledy. Pokaždé se snažíme udržet mír a kráčet správným směrem. Pokaždé je Evander zproštěn viny a obvinění paní Kaneové jsou nepodložená. Evander nadále doufá, že paní Kaneová dostane potřebnou pomoc a požaduje soukromí pro všechny zúčastněné," zní v prohlášení právní kanceláře Hoover a Krepelka.

​Evander Kane byl v minulosti obviněn z porušování covidových protokolů. Jeho manželka jej obvinila ze vsázení na zápasy NHL, ale to se nepotvrdilo. Bývalý hráč Buffala či Winnipegu před nějakou dobou vyhlásil i obrovské dluhy.

San Jose to šlape i bez nejlepšího střelce v minulém roce, produktivní je například také Tomáš Hertl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události