Tenis

Poslední Vánoce ve dvou. Tenistka Plíšková oznámila skvělou novinu

Poslední Vánoce ve dvou. Tenistka Plíšková oznámila skvělou novinu
Zdroj: IG @davidhancko

Česká tenistka Kristýna Plíšková poslala do světa úžasnou novinku. S fotbalistou pražské Sparty Dávidem Hanckem očekávají svého prvního potomka. Spokojený pár o tom informoval na svých sociálních sítích.

Devětadvacetiletá česká tenistka Kristýna Plíšková se stane poprvé matkou. Lounská rodačka skvělou novinku oznámila na sociální síti Instagram, kde napsala: "Poslední Vánoce ve dvou." A přidala společnou fotku s fotbalistou Dávidem Hanckem. 

Tenisová hráčka a fotbalový obránce pražské Sparty jsou spolu již nějaký ten pátek a nyní se rozhodli pro ten největší krok ve svých životech. S gratulací přišla sestra Karolína i tenistky Broadyová, Voegeleová či Muchová. 

Související obsah

Stejnou fotku se stejným popiskem přidal na své sociální sítě také slovenský reprezentant Hancko, který je o šest let mladší. Také pro něj půjde o první rodičovské zkušenosti. 

V minulém roce Kristýna Plíšková porazila například Marii Sakkariovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.